Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Mijn leven met Charles Manson

Dianne Lake

Prijs: € 25,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789402701043
Auteur(s) : Dianne Lake
Taal : Nederlands
Onderwerp : Waargebeurde verhalen
Thema : Thriller / spannende fictie
Uitgever : HarperCollins
Verschenen : September 2023
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 400
Afmetingen : 228 x 150 x 32 mm
Gewicht : 567 gram
Beschrijving

'Natuurlijk maakte Charlie misbruik van me. Maar ik was naïef, eenzaam en wanhopig op zoek naar liefde.'

Eind 1967 sluit de veertienjarige Dianne Lake zich aan bij de commune van Charles Manson met niet veel meer bij zich dan een briefje met daarop de toestemming van haar hippieouders. Als jongste lid van 'de familie' krijgt ze het vaak hard te verduren, maar ze ondergaat het willoos. Dianne zoekt een vaderfiguur en de macht die de charismatische Charlie over zijn volgers heeft, kent geen grenzen.

Onder leiding van Manson wordt de groep meegesleurd in een maalstroom van drugs, (seksueel) misbruik, manipulatie en waanzin, die in augustus 1969 eindigt in een reeks gruwelijke moorden, gepleegd door trouwe volgelingen van Manson.

Dianne maakt geen deel uit van de groep die de misdaden pleegt, maar wordt wel gearresteerd. Mede dankzij haar getuigenis krijgt Manson levenslang en eindigt een van de beruchtste criminelen uit de Amerikaanse geschiedenis achter slot en grendel. Eind 2017 overlijdt hij in de gevangenis.

'Een schokkend en ontroerend verslag.' PUBLISHERS WEEKLY

Na jarenlang zwijgen besloot Dianne Lake (1953) haar verhaal te doen. Dit boek, dat ze schreef met juriste en journaliste Deborah Herman, is het resultaat.

Velden met een * zijn verplicht