Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Wegens geluk gesloten[e-boek e-boek]

Justine le Clercq

Wegens geluk gesloten
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 4,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789057596148
Auteur(s) : Justine le Clercq
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde verhalenbundels
Thema : Kortverhalen
Uitgever : Podium
Verschenen : Oktober 2013
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

`Je moet er niet mee zitten als je een keer geniet van een klant, als je een keer klaarkomt. Is toch prima? Heb je ook eens geluk. Maar nooit tegen je collegas zeggen, hoor! Want dan vinden ze je een hoer!
Een prostituee, een junk, een kankerpatiënt, een geflopte schrijver: in Wegens geluk gesloten draait het om ogenschijnlijke buitenstaanders en heroïsche verliezers. Er is weinig verzonnen aan deze rauwkomische verhalen. Voor Justine le Clercq is de werkelijkheid al absurd genoeg: `Mijn verhalen zijn slices of life. Waarom zou je er iets bíj verzinnen?

Justine le Clercq raakte al op jonge leeftijd dakloos. Nadat ze jarenlang in Den Haag op straat had geleefd, stortte ze zich in het studentenleven, werd ze sportklimmer en werkte ze met jongeren en verslaafden. Tegenwoordig is ze schrijver en samensteller van tentoonstellingen. In 2011 debuteerde ze met de veelgeprezen roman De roemlozen.

Over De roemlozen:
`Haar stijl heeft pit; achteloos landen de grappen en sarcastische of diepzinnige opmerkingen in een verhaal dat sowieso al de aandacht vasthoudt.
STANDAARD DER LETTEREN

`Hilarisch en voortreffelijk geschreven.
HET FINANCIEELE DAGBLAD

`Het pure enthousiasme waarmee Le Clercq elke pagina te lijf gaat is meer dan aanstekelijk.
DE GROENE AMSTERDAMMER

Velden met een * zijn verplicht