Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Powervrouwen en bonuskinderen[e-boek e-boek]

Jan van der Meulen

Powervrouwen en bonuskinderen
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,95
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789464938814
Auteur(s) : Jan van der Meulen
Taal : Nederlands
Onderwerp : Romantiek
Thema : Romantiek
Uitgever : Uitgeverij Ellessy
Verschenen : September 2025
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Een vlot geschreven boek over relaties, familiebanden en het verlangen naar een kind.

Martha, alleenstaand en moeder van twee kinderen, is aan het daten. Ze ontmoet Jan en is meteen verliefd op hem. Is hij de ideale bonusvader? Dat lijkt te mooi om waar te zijn, want Jan heeft zo zijn issues. Hij worstelt met zijn gevoelens voor Karin, een vroegere liefde. Dan is er ook nog zijn moeder die steeds meer zorg vergt, zijn verongelijkte zus, en een nieuwe baan. Dit alles eist zijn aandacht op. Er ontvouwt zich een drama. Durven Martha en Jan voor elkaar te kiezen, of worden ze ingehaald door het verleden?

Jan van der Meulen (1967) is geboren in Friesland en studeerde geschiedenis in Groningen. Nu woont hij in Apeldoorn. Hij werkte vele jaren bij woningstichtingen in het hele land, maar zijn passie ligt bij het schrijven. Jan schrijft het liefst over dingen die hijzelf heeft meegemaakt. Dat doet hij met gevoel voor humor. Relaties en verboden liefdes zijn Jans favoriete thema's. Dit is zijn vierde roman bij Uitgeverij Ellessy.

Velden met een * zijn verplicht