Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Verloren[e-boek e-boek]

een wonderkind zonder instrument

Min Kym

Verloren
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Ook verkrijgbaar als:
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789048833252
Auteur(s) : Min Kym
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire non-fictie
Thema : Vertaalde fictie
Uitgever : Hollands Diep
Verschenen : April 2017
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 176
Beschrijving

Min Kym is een wonderkind. Ze heeft absoluut gehoor, speelt al vanaf haar zesde viool en wordt op haar zevende - als jongste student ooit - toegelaten op de prestigieuze Purcell School of Music. Als ze elf is, wint ze haar eerste internationale prijs en op haar dertiende maakt ze haar internationale debuut bij de Berliner Symphoniker. De wereld van roem en succes lonkt.

Op haar 21e vindt Min haar viool, dat ene instrument waarmee ze onlosmakelijk is verbonden, en waarmee ze een haast persoonlijke band heeft. Het is een zeldzaam, klein formaat Stradivarius uit 1696. Haar carrière neemt een vlucht: ze neemt een cd op en staat op het punt op wereldtournee te gaan.

Dan, op een noodlottig moment in een treinstation, wordt haar viool gestolen. En daarmee ook Mins leven. Zonder haar viool verliest Min een deel van haar identiteit, en raakt ze in een isolement. Verloren is het onwaarschijnlijke verhaal van een buitengewoon getalenteerd musicus en de bijna menselijke band die zij heeft met haar instrument. En bovenal is het een verhaal van een diepe liefde voor muziek.

Velden met een * zijn verplicht