Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Oom Brian, de pitbullwerper[e-boek e-boek]

Carolijn Visser

Oom Brian, de pitbullwerper
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 9,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789045703268
Auteur(s) : Carolijn Visser
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire fictie
Thema : Fictie: algemeen en literair
Uitgever : Atlas Contact
Verschenen : Februari 2012
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

In Oom Brian, de pitbullwerper tekent Carolijn Visser bijzondere verhalen op over gewone mensen van over de hele wereld. Jonge mensen die aan het begin van hun leven staan en ouderen die de balans opmaken. Verhalen over wat verandert en over wat blijft, over andere culturen en de alledaagse dingen.

Zo is er Evelin, een jonge vrouw uit Estland die vijftig euro spaarde en daarmee haar droomreis naar Ierland maakte; Mr. Bill, die een klein kruidenierszaakje runt in Nicaragua en twee gezinnen heeft; Brigida, Carolijns petekind in Nicaragua, met haar ongelijke strijd tegen armoede. Kleine, minder bekende plaatsen komen ook aan bod. Zoals Wawa bar, een dorpje aan zee waar Miskito-indianen leven van aangespoelde drugs, en de Kunaeilanden, waar indianen in kleurige kledij op overbevolkte stukjes land wonen.

Oom Brian, de pitbullwerper, rijk geïllustreerd met portretten van de mensen en de plekken die Carolijn Visser bezocht, verleidt en prikkelt tot reizen én lezen.

Velden met een * zijn verplicht