Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Ridders van Rosande[e-boek e-boek]

Lydia Rood

Ridders van Rosande
Dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Prijs: € 7,99
Voorraad#stock_type# onbekend
Let op: dit is een ePub2 ePub2 e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789025864330
Auteur(s) : Lydia Rood
Taal : Nederlands
Onderwerp : Fictie 13 15 jaar
Thema : Kinderen / tieners: fictie: actie- en avonturenverhalen
Uitgever : Leopold
Verschenen : November 2013
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 376
Beschrijving

'Vader? Laat mij mijn broers gaan zoeken.'

'Jij?' Haar vader barstte in lachen uit.


Als ook haar zesde, haar lievelingsbroer, het huis uit gaat om de andere vijf te zoeken en ridder te worden, wil Jorinde maar één ding: op haar paard springen en met hem mee de wijde wereld in. Maar een meisje kan geen ridder worden. Zij moet veilig op slot Rosande blijven tot ze gaat trouwen.

Jorinde wil niet trouwen. Haar broers zijn in gevaar en zij gaat ze helpen. In de nacht sluipt ze uit bed, zadelt haar paard en galoppeert haar broers achterna. Haar reis is er een vol gevaren. Hoeveel is haar zoektocht waard? Haar stem, haar leven misschien zelfs?

Velden met een * zijn verplicht