Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Yakuza

De geschiedenis van de Japanse georganiseerde misdaad

Andrew Rankin

Prijs: € 24,99
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789021064321
Auteur(s) : Andrew Rankin
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire non-fictie
Thema : Vertaalde fictie
Uitgever : Luitingh Sijthoff
Verwacht : September 2026
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 384
Beschrijving

In Yakuza, het historische truecrimeboek van Andrew Rankin, wordt het verhaal geschetst van de yakuza, een van de oudste criminele organisaties ter wereld. Met hun militaire onderdelen en een code van absolute gehoorzaamheid beheersen ze al eeuwenlang de Japanse zwarte markt. Ondanks hun populariteit is dit pas het eerste toegankelijke historisch overzicht van de yakuza.

De belangrijkste activiteiten van de yakuza – controle over gokspellen, zwarte markten, afpersing en de seksindustrie – zijn typerend voor criminele organisaties, maar hun cultuur en mythologie zijn onmiskenbaar, en zijn verweven met de Japanse cultuur door de eeuwen heen.

Yakuza brengt origineel Japans bronmateriaal tot leven: zeldzame, verboden boeken die voor de autoriteiten verborgen werden gehouden in privébibliotheken, en uitgebreide interviews met oude gangsters.

Velden met een * zijn verplicht