Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Een kleine wereldgeschiedenis in 50 moorden

Christos Markogiannakis

Prijs: € 22,99
Voorraad#stock_type# onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789000401550
Auteur(s) : Christos Markogiannakis
Taal : Nederlands
Onderwerp : Geschiedenis
Thema : Algemene en wereldgeschiedenis
Uitgever : Spectrum
Verwacht : November 2026
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 288
Beschrijving

De wereldgeschiedenis aan de hand van de 50 opmerkelijkste moorden

Ontdek de indrukwekkendste gebeurtenissen uit onze wereldgeschiedenis, verteld aan de hand van de 50 opmerkelijkste moorden. Van seriemoordenaars tot mysterieuze moorden: in dit boek toont Natasha Tidd aan hoe een enkele moord (of soms een grote slachtpartij) de loop van de geschiedenis kan veranderen.

Of het nu gaat om Liu Pengli, de prins uit de Han-dynastie die bekendstaat als een van de eerste seriemoordenaars; de Roemeense heerser Vlad Dracula, beter bekend als Vlad de Spietser; of de Nederlandse apotheker en koopman Jeronimus Cornelisz, die een van de bloedigste muiterijen in de geschiedenis leidde: alle verhalen in dit boek hebben mede de wereld gevormd zoals wij die nu kennen.

Natasha Tidd is schrijver, onderzoeker, consultant en historicus gespecialiseerd in onbesproken geschiedenis, mentale gezondheid en gender. Op haar eigen website www.fyeahhistory.com wijdt ze zich aan het opgraven van bijzondere geschiedenisverhalen.

Over Een kleine wereldgeschiedenis in 50 leugens:
'Leest als een pleidooi voor meer kritische zin.' ★★★★ Knack Focus

Velden met een * zijn verplicht