Winkelwagen
0 artikelen € 0,00

Home

Zoeken

E-boeken

Agenda

Nieuws

Over ons

Contact


Nieuwsbrief

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en nieuwe uitgaven!


Eerdere nieuwsbrieven

17 februari 2018
Op glad ijs....of eventjes er af

Links


13 minuten

13 minuten
Titel: 13 minuten
Auteur: Sarah Pinborough
Bestelnr.: 9789000355716
Uitgever: Goor En Zonen Van
Prijs : € 4,99
Delen:
Plaats in winkelwagentje
Vorige
 
Let op: dit is een eBoek!
Meer informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van eBoeken
ePUB (watermerk) Type eBoek: ePUB
Beveiliging: Watermerk
 

13 minuten van Sarah Pinborough

'Was ze maar doodgegaan.'

Ik was dertien minuten dood.

Ik kan me niet meer herinneren hoe ik in het ijskoude water terechtkwam, maar dit weet ik nog wel: het was geen ongeluk en ik was niet suïcidaal.

Ze zeggen dat je je vrienden dichtbij moet houden en je vijanden nog dichterbij, maar als je een tiener bent, is het moeilijk om ze uit elkaar te houden. Mijn vrienden houden van me, dat weet ik zeker. Maar dat betekent niet dat ze niet hebben geprobeerd om me te vermoorden. Of wel?

13 minuten is een aangrijpende psychologische thriller over angsten, manipulatie en de kracht van de waarheid. Een verbluffend verhaal dat vraagtekens zet bij wat we echt weten over de mensen die het dichtst bij ons staan. Voor fans van Gossip Girl en Pretty Little Liars.

'Dit boek is een echte pageturner. Het is een mix van Pretty Little Liars en Only Ever Yours. Lezen dus. Je zult niet teleurgesteld worden.' The Guardian

'De donkere wereld van de middelbare school die in dit boek opgeroepen wordt, met onbeduidend verraad, terloopse wreedheid en giftige vriendschappen, is pijnlijk accuraat.' The Telegraph

'Een ingewikkeld uitgezet, snel misdaadverhaal. Mean Girls meets De verborgen geschiedenis voor de Instagram-generatie.' The Times