Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Broodje Aap voor gevorderden

Rotgeintjes, wijsheden en waargebeurde verhalen

Eddy Nuijten

Prijs: € 20,-
Voorraad#stock_type# onbekend
Productspecificaties
EAN : 9789465468457
Auteur(s) : Eddy Nuijten
Taal : Nederlands
Onderwerp : Verhalenbundels
Thema : Moderne en hedendaagse fictie
Uitgever : Brave New Books
Verschenen : Augustus 2026
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 134
Afmetingen : 210 x 148 x 13 mm
Gewicht : 208 gram
Beschrijving

Gepensioneerd journalist Eddy Nuijten heeft jarenlang geluisterd naar de mooiste, vreemdste en meest lachwekkende verhalen 'uit het leven gegrepen'. Het resultaat? Een verzameling sterke verhalen die je minimaal aan het glimlachen maakt. Van bijzondere wijsheden tot legendarische rotgeintjes, van miscommunicatie tot kantoorhumor; het staat er allemaal in. Aangevuld met oneliners zoals 'het loopt als een trein maar verder wel goed' of 'Je mag over me lopen, maar niet heen en weer'. Het boek besluit met een overzicht van teksten die kranten niet hebben gehaald dankzij oplettende eindredacteuren. Teksten als: 'De Rotterdammer vermoordde eerst zichzelf en daarna een vriend.'
De auteur heeft de verhalen allemaal zelf meegemaakt of gehoord van mensen die beweerden dat zij persoonlijk bij het voorval present waren. De verhalen werden vaak verteld op verjaardagen, in de kroeg of op het werk.
Dit is het ideale cadeauboekje voor op de salontafel of... op het toilet. Maar wees gewaarschuwd: de kans is groot dat de wc voortaan urenlang bezet blijft zodra een gast dit boekje openslaat. Vertel de verhalen daarna gerust door alsof je ze zelf hebt meegemaakt - wij vertellen het niet verder.

(Geen beoordelingen)
Delen:
Velden met een * zijn verplicht